Moto klub Ban

Zaprešić · Osnovan 2002.

Tko smo

O nama

Grb Moto kluba Ban

Moto klub „Ban“ osnovan je 29. listopada 2002. godine s ciljem okupljanja zaljubljenika u motocikle i promicanja moto kulture u Zaprešiću i okolici. Ime i vizualni identitet s ponosom smo posvetili najvažnijoj povijesnoj ličnosti našeg kraja – banu Josipu Jelačiću, čiji lik nosimo na našim grbovima. Tijekom više od dva desetljeća postojanja prerasli smo u aktivnog sudionika društvenog života. Naše aktivnosti obuhvaćaju zajednička druženja, organizaciju moto skupova i provedbu skupnih vožnji. Također, redovito osiguravamo motociklističku pratnju na gradskim događanjima te kontinuirano radimo na širenju prometne, tehničke i sportske kulture. Aktivno se odazivamo na brojne humanitarne akcije i lokalne manifestacije. Zahvaljujući sudjelovanju na nebrojenim moto susretima u Hrvatskoj i inozemstvu, stvorili smo brojna prijateljstva. Svugdje smo rado viđeni gosti, a svakim prijeđenim kilometrom s ponosom promoviramo ime našeg Zaprešića.

Osnovan 2002.Zaprešić

Hvala na podršci

Sponzori

SOVA VID j.d.o.o.
SOVA VID j.d.o.o.
LOVRIĆ
LOVRIĆ
Jandras d.o.o.
Motomaher
Motomaher
ZŠU
ZŠU

Podrži Moto klub Ban

Svaka donacija pomaže nam u organizaciji susreta i druženja.

Doniraj

Javi nam se

Kontakt